Таблица Результатов

Тур
2017-2018
21 июня Оренбург
"Спарта энд К"
Видное
0 - 3 "Факел-Газпром"
Оренбург
1503
Мутыгуллин Рамиль
1 - 3 (-9,6,-1,-5)
Ливенцов Алексей
1698
1545
Мерзликин Тарас
0 - 3 (-2,-6,-5)
Овчаров Дмитрий
1699
1622
Гладышев Михаил
0 - 3 (-6,-4,-6)
Мизутани Джун
1724
20 июня Оренбург
"Кубань-Седин"
Краснодар
1 - 3 "Гидромет"
Санкт-Петербург
1508
Кривошеев Вячеслав
1 - 3 (9,-10,-7,-10)
Никулин Иван
1365
1297
Куимов Филипп
1 - 3 (8,-9,-7,-8)
Артеменко Никита
1490
1552
Байбулдин Андрей
3 - 2 (6,-5,-8,9,6)
Стулий Максим
1454
1508
Кривошеев Вячеслав
0 - 3 (-10,-8,-6)
Артеменко Никита
1490
"Факел-Газпром"
Оренбург
3 - 0 "Спарта энд К"
Видное
1724
Мизутани Джун
3 - 2 (-9,4,6,-10,4)
Мерзликин Тарас
1545
1703
Самсонов Владимир
3 - 0 (6,1,1)
Жуков Алексей
1592
1599
Ивонин Денис
3 - 1 (8,8,-10,9)
Мутыгуллин Рамиль
1503
"УГМК-ЭЛЕМ"
Верхняя Пышма
0 - 3 "УГМК"
Верхняя Пышма
1531
Абусев Артур
0 - 3 (-7,-3,-3)
Гачина Андрей
1662
1514
Киселев Максим
0 - 3 (-7,-5,-10)
Власов Григорий
1655
1508
Чернов Константин
2 - 3 (6,-9,-6,9,-4)
Жидков Илья
1392
"Факел-Газпром-2"
Оренбург
3 - 2 СКНТ "Связист"
Уфа
1395
Алчимбаев Руслан
0 - 3 (-4,-7,-7)
Гаврилов Денис
0
1397
Березин Илья
2 - 3 (6,10,-10,-5,-5)
Петрухин Евгений
1448
1501
Регентов Евгений
3 - 2 (-8,8,6,-10,4)
Панченко Артем
1396
1395
Алчимбаев Руслан
3 - 1 (8,-4,8,9)
Петрухин Евгений
1448
1397
Березин Илья
3 - 2 (8,-7,-5,7,6)
Гаврилов Денис
0
19 июня Оренбург
"Гидромет"
Санкт-Петербург
2 - 3 "Спарта энд К"
Видное
1490
Артеменко Никита
3 - 0 (5,8,2)
Мутыгуллин Рамиль
1503
1365
Никулин Иван
3 - 2 (-7,-7,10,5,2)
Гладышев Михаил
1622
1454
Стулий Максим
0 - 3 (-9,-3,-5)
Мерзликин Тарас
1545
1490
Артеменко Никита
1 - 3 (-8,7,-3,-10)
Гладышев Михаил
1622
1365
Никулин Иван
1 - 3 (10,-9,-8,-10)
Жуков Алексей
1592
"Кубань-Седин"
Краснодар
0 - 3 "УГМК-ЭЛЕМ"
Верхняя Пышма
1508
Кривошеев Вячеслав
0 - 3 (-6,-6,-5)
Швец Кирилл
1507
1297
Куимов Филипп
1 - 3 (-1,10,-10,-4)
Киселев Максим
1514
1552
Байбулдин Андрей
0 - 3 (-5,-8,-8)
Чернов Константин
1508
"Факел-Газпром-2"
Оренбург
0 - 3 "УГМК-ЭЛЕМ"
Верхняя Пышма
1501
Регентов Евгений
0 - 3 (-8,-10,-9)
Швец Кирилл
1507
1395
Алчимбаев Руслан
0 - 3 (-4,-8,-4)
Чернов Константин
1508
1397
Березин Илья
0 - 3 (-5,-8,-7)
Киселев Максим
1514
СКНТ "Связист"
Уфа
0 - 3 "Спарта энд К"
Видное
0
Гаврилов Денис
1 - 3 (-8,-5,10,-6)
Гладышев Михаил
1622
1448
Петрухин Евгений
0 - 3 (-4,-7,-9)
Мерзликин Тарас
1545
1396
Панченко Артем
0 - 3 (-3,-7,-7)
Жуков Алексей
1592
17 июня Оренбург
"Планета-Университет"
Ухта
3 - 0 КНТ "Родина-ФНТ АО"
Архангельск
1164
Боровик Александр
3 - 0 (0,0,0)
Медведицков Георгий
382
1279
Мартюшев Максим
3 - 0 (0,0,0)
Румянцев Василий
929
1282
Семин Артем
3 - 0 (0,0,0)
Савельев Сергей
1131